باپیگیری های نماینده مردم شهرستان اقلید درمجلس شورای اسلامی:بازدیدگروه سرمایه گذاراوکراینی از مجتمع کشتارگاه صنعتی دام اقلید

بازدیدگروه سرمایه گذاراوکراینی از مجتمع کشتارگاه صنعتی دام اقلید

 

یک گروه سرمایه گذار اوکراینی از مجتمع کشتارگاه صنعتی اقلید بازدید کردند.

این گروه متشکل از۷نفر سرمایه گذارو فعال در زمینه ی واردات دام سنگین و گوشت قرمزو همچنین نماینده وزارت کشاورزی این کشور بودند که پس از بازدید دوهفته پیش دکترسید حسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی از این مجتمع و پیگیری های وی به شهرستان اقلید آمده بودند.

آرتیوم کنسول اول سفارت اوکراین که در این سفر سرمایه گذاران را همراهی می کرد پس از بازدید از قسمت های مختلف مجتمع کشتارگاه صنعتی دام شهرستان اقلید در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداو سیماهدف خود را از این بازدید آشنایی با ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی این شهرستان در زمینه ی پرورش دام سنگین و تولید گوشت قرمز اعلام کرد و افزود مجتمع کشتارگاه صنعتی دام شهرستان اقلید در نوع خود بی نظیر است واز لحاظ طراحی و ظرفیت مانند این مجموعه در کشور اکراین وجود نداردو امیدواریم در آینده ای نزدیک برنامه های سرمایه گذاری خود را در این شهرستان شروع کنیم.

این گروه سرمایه گذاری همچنین در سفر یک روزه ی خود از مجتمع دام گستر و چند واحد گاوداری شهرستان بازدید و از نزدیک با چگونگی پرورش دام سنگین در این منطقه آشنا شدند.

۲۰۱۶۰۸۰۷_۱۰۱۶۰۱

۲۰۱۶۰۸۰۷_۱۰۳۵۲۴

۲۰۱۶۰۸۰۷_۱۰۳۴۵۳

۲۰۱۶۰۸۰۷_۱۱۵۲۲۹(0)

 

بازدید: 4694 کدخبر: 565

نظرات شما کل نظرات: 83 در دست بررسی: 70

  1. سلام و آرزوی موفقیت. تعدادی از مدیران و مسئولین شهر مشهد در سفری به لهستان برای به اصطلاح جذب سرمایه گذار آمده بودند. من و همکاران لهستانیم با این عزیزان دیدار کردیم. آنها بسیار ابراز تمایل کردند که ما در ساخت کشتارگاه صنعتی مشهد سرمایه گذاری کنیم. گفتیم چقدر سرمایه؟ گفتند حدود ۲۰ میلیون یورو. دوستان لهستانی گفتند باشد. اینجانب این گروه سرمایه گذاری لهستانی را بردم به مشهد. سلام و صلوات و پذیرایی و توافقات شفاهی اولیه و دست یا علی مدد. و قرار شد ما به محض بازگشت دستبکار شویم و در اسرع وقت یک بسته پیشنهادی سرمایه گذاری بفرستیم ایران. با استناد به این وعده ها و حرفها و اسم حضرت علی قربانش شوم کار مطالعاتی را آغاز کردیم. مشاور و متخصص گرفتیم و با عشق و علاقه شروع کردیم به کار. اما حالا میگویند پروژه ای در کار نیست. میگویند مدیر عوض شده و نمیخواهد. حتی جواب تلفن ما را نمیدهند. خسارات مادی و معنوی ما را هیچکس پاسخگو نیست. بیمحل میکنند مارا. خلاصه ایکاش باور نمیکردیم حرفهای این مدیران را از اول. با چنین رفتار غیر مدیریتی و غیر اخلاقی بعضی از به اصطلاح مدیران، ایران عزیز ما مشکل دارد. عوض کنید اینها را و مدیر لایق با سابقه روشن و موفق بیاورید. جوانها را بیاورید. امیدوارم این گروه اوکراینی شما به سرنوشت ما دچار نشود به امید خدا. یا علی مدد و موفق باشید. دکتر ا. ج. لهستان ورشو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *