دکتر سید حسین افضلی : در راستای حل مشکلات ورزش وورزشکاران شهرستان گام های اساسی برداشته شود.

دکتر سید حسین افضلی : در راستای حل مشکلات ورزش وورزشکاران شهرستان گام های اساسی برداشته شود.

دکتر سید حسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی امروز مهمان جمعی از ورزشکاران و نمایندگان هیئت های ورزشی شهرستان بود . در این دیدار که در محل سالن شهید کوثری با همکاری اداره ورزش  و جوانان برگزارشد ورزشکاران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند .

ناتمام ماندن سالن نیرو تندرستی ،عدم وجود تعادل و تناسب  در توزیع امکانات ورزشی در روستاها،مشکلات استخر سر پوشیده اقلید و نداشتن زمین چمن مصنوعی از جمله مشکلاتی بود که در این جلسه مطرح شد .

دکتر سید حسین افضلی با اشاره به وجود روحیه جوانمردی در ورزشکاران از تلاش و کوشش آنها  در جهت اعتلای نام مقدس  جمهوری اسلامی در میادین مختلف ورزشی تشکر کرد و از آنها خواست با روحیه جوانمردی و پاکی که در ورزشکاران است  ارزش ورزش را با حاشیه ها کمرنگ نکنند .

وی خطاب به مسئولین از آنها خواست  در راستای حل مشکلات ورزش و ورزشکاران شهرستان گام اساسی را بردارند

دکتر افضلی کمبود اعتبارات را یکی از مشکلات اساسی بخش ورزش دانست و گفت: هزینه کردن در امر ورزش سرمایه گذاری است مسئولین باید بر این حقیقت واقف شده و نگاه ویژه ای به تخصیص اعتبارات در این زمینه داشته باشند.

در پایان این جلسه بر تشکیل شورای ورزش ،پیگیری در جهت تخصیص زمین چمن مصنوعی و پیگیریدر زمینه تخصیص کد طرح ملی برای سالن نیرو و تندرستی و همچنین پیگیری در جهت تخصیص اعتبار برای خرید تجهیزات ورزشی در روستاها تاکید شد .

425303068_95739

425321199_150881

 

 

بازدید: 2162 کدخبر: 645

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *