نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی : با تقویت روحیه پیگیری مطالبات مردم در مسئولین ،مشکلات مردم زودتر حل می شود

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی : با تقویت روحیه پیگیری مطالبات مردم در مسئولین ،مشکلات مردم زودتر حل می شود

دکتر سید حسین افضلی در ادامه جلسات شهریور ماه خود در شهرستان امروز مهمان شهرداری ،اعضای شورای شهر ورئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بود تا در زمینه حل مشکلات راه و شهر سازی تصمیم گرفته شود.

نامناسب بودن ورودی های شهر ومشکلات پلیس راه اقلید یاسوج و بلا تکلیف ماندن وضعیت فرودگاه شمال فارس، مشکلات راه آهن یزد اقلید یاسوج ،مشکلات تهویه تونل از جمله مواردی بود  که در دومین جلسه شهرداری و شورای شهر با نماینده مردم شهرستان اقلید مطرح شد.

دکتر سید حسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی با  این مطلب که با تقویت روحیه پیگیری مطالبات مردم از طریق مسئولین، مشکلات زودتر حل می شود صحبت های خود را شروع کرد و از مسئولین خواست به تصمیم گیری و مصوب کردن ایده ها و پیشنهادات و جلسه گرفتن اکتفانکنند و پیگیری مطالبات و مصوبات جلسات را در دستور کار خود قرار دهند.

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی پیگیری مطالبات مردم با جدیت و همت والا  را یکی از راه های  زودتر به نتیجه رسیدن  کارها  دانست و گفت در کنار مسئولین شهرستان  تمام تلاش و همت خود را به کار میگیرم تا زودتر به نتیجه برسیم .

در این جلسه مقررشد ادامه عملیات ساخت بلوار ورودی شهراز سمت سورمق وآزاد سازی و تسطیح باند ورودی تا پل راه آهن با مشارکت شهرداری و اداره راه و شهر سازی  با شتاب بیشتری انجام شود و همچنین ساخت ورودی شهر از طرف حسین آبادبامشارکت اداره راه و شهرسازی آغاز شود .

425317059_151857

425423638_109765 - Copy

 

بازدید: 2667 کدخبر: 652

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *