گندم‌کاران خون گریه کردند تا مطالبات آنها پرداخت شد:گندم‌کاران خون گریه کردند تا مطالبات آنها پرداخت شد

گندم‌کاران خون گریه کردند تا مطالبات آنها پرداخت شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین افضلی در نشست علنی عصر امروز (چهارشنبه، یکم دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تبریک تحقق خودکفایی کشور در حوزه تولید گندم گفت: باید مشخص شود که سهم کشاورز در جشن خودکفایی گندم چه چیزی است زیرا مطالبات گندم کاران پس از آنکه خون گریه کردند از سوی وزارت جهاد کشاورزی پرداخت شد و در شرایط کنونی نیز متاسفانه خسارت بیمه شدگان در حوزه کشاورزی پرداخت نشده است.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی چغندرکاران شهرستان اقلید محصولات و تولیدات خود را تحویل کارخانجات داده اند اما به دلیل آنکه وزارتخانه مطالبات کارخانه ها را پرداخت نمی کند آنها نیز نمی توانند حقوق کشاورزان را پرداخت کنند.

وی افزود: سازمان میراث فرهنگی وگردشگری باید برنامه مدونی را در راستای توسعه گردشگری در منطقه اقلید تدوین کند زیرا قطعا سریعترین و عملی ترین راه ایجاد اشتغال در منطقه توسعه گردشگری است.

افضلی در تذکری به وزیر کشور گفت: با توجه به تجربه و سوابق وزیر کشور و در راستای تحقق فرمایشات رهبری انتظار است مسئولان استانی این وزارتخانه با نمایندگان همدلی داشته باشند اما برخی اوقات از رفتارهای این افراد تلقی می شود که مسئولان استانی وزارت کشور با نمایندگان تقابل دارند./

بازدید: 1430 کدخبر: 837

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *