پیام تبریک دکتر سیدحسین افضلی به مناسبت آغاز سال نو:پیام تبریک دکتر سیدحسین افضلی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶

پیام تبریک دکتر سیدحسین افضلی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶

یا-مقلب-القلوب
متن پیام تبریک دکتر سیدحسین افضلی به مناسبت آغاز سال نو:

بسم الله الرحمن الرحیـــم

ز کوی يار مي آيد نسيم باد نوروزی
از اين باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

رستاخیز بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی در جهت رشد فضائل اخلاقی فرا می خواند.

حلول عید نوروز ٩۶ همزمان با تولد بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) می تواند در جهت نو شدن اخلاقیات و معنویت بیشتر عید امسال کمک نماید، چه خوب است در ایام عید با توشه برگرفته از این روز بزرگ، سیره زهرایی داشته باشیم و جهت پیروی از بانوی بزرگوار اسلام سیره و سنت تابناک آن ناموس دهر(س) را در اعمال و سکنات خود نصب العین قرار دهیم.

اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت، همدلی و همراهی همه غیورمردان و شیرزنان کلید فارس، قدمگاه ثامن الحجج(ع) و شهر امام زمان(عج) برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان در راه رسیدن به شهرستانی آباد هستیم.

نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به نقطه پایان آرمانهای امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و صد البته با تأسی و امتثال به فرامین مقام معظم رهبری و توسعه همه جانبه شهرستان اقلید و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب حلول سال نو که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است را محضر همه مردم متدین، ولایتمدار، انقلابی و نجیب شهرستان اقلید و تمام مردم شریف ایران اسلامی تبریک عرض نموده، امیدوارم سال نو، سالی سرشار از سلامتی، تندرستی، رحمت، برکت، رفاه و آسایش برای همگان باشد، انشااله

سیدحسین افضلی
نماینده مردم شریف شهرستان اقلید
در مجلس شورای اسلامی

بازدید: 1079 کدخبر: 933

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *